Specjalista ds. sprzedaży / Lublin

Lokalizacja: Lublin

TEAM WORK jest Agencją Zatrudnienia realizującą liczne projekty w zakresie pracy tymczasowej, outsourcingu i rekrutacji.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób spełniających poniższe wymagania

Wymagania:
– doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług B2B
– łatwość nawiązywania kontaktu i budowania relacji
– znajomość technik sprzedaży oraz technik negocjacyjnych
– nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
– własna inicjatywa, umiejętność rozwiązywania problemów
– prawo jazdy kat. B
– dobra znajomość pakietu MS Office

Dodatkowym atutem będą:
– znajomość sektora usług HR
– udokumentowane sukcesy w pozyskiwaniu klientów B2B

Obowiązki:
– realizowanie celów sprzedażowych przez aktywną sprzedaż usług organizacji pracy tymczasowej, outsourcingu, rekrutacji
– utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
– przygotowywanie ofert dla klientów
– prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami
– współpraca z innymi pracownikami w firmie
– dbanie o dobry wizerunek firmy

Wybranym kandydatom oferujemy:
– wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjne premie zależne od wyników
– umowę o pracę,
– niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Team Work Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”